Ze skóry

Skóra techniczna ma wiele zastosowań. Produkuje się z niej między innymi natłoczki i uszczelki przeznaczone do wykorzystania w napędach i sterowaniach hydraulicznych, wodnych i olejowych. Dlaczego tak chętnie korzysta się ze skóry technicznej? Przede wszystkim ze względu na jej właściwości takie jak:

  • twardość
  • sztywność
  • zwartość
  • szeroki zakres grubości

Uszczelki skórzane stosuje się przy zasadniczo niskim ciśnieniu i temperaturze nie przekraczającej 80°C. Pozwalają na uniknięcie wszelkich nieszczelności oraz zapewniają optymalną ochronę napędów i sterowań przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Prezentujemy modele wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi polskimi normami, zróżnicowane pod kątem wielkości oraz kształtu. Dostępne w naszej ofercie elementy są dostosowane do parametrów określonych systemów. Gwarantują prawidłowe działanie podzespołów, a co za tym idzie – całego układu. Sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach w wielu różnych gałęziach przemysłu, między innymi w maszynowym, chemicznym, stoczniowym, samochodowym czy spożywczym.